E–mail: k_sh_crl@ukr.net
0472 31 69 16
вул. Ярослава Мудрого, 120

м. Корсунь-Шевченківський

28.03.2024 – відбулась підсумкова колегія Управління

Звіт начальника Управління по роботі закладів охорони здоров’я Черкаської області в 2023 році.
Пріоритети, завдання та перспективи розвитку галузі охорони здоров’я Черкаської області на 2024 рік
  1. Розвиток медичної реабілітаційної та психологічної допомоги, насамперед – створення сучасних безбар’єрних реабілітаційних відділень у кластерних та надкластерних закладах охорони здоров’я спроможної мережі та забезпечення таких відділень необхідними матеріально-технічними, фінансовими і кадровими ресурсами.
  2. Створення центрів ментального здоров’я на базі кластерних лікарень спроможної мережі закладів.
  3. Збереження та зміцнення кадрових ресурсів закладів охорони здоров’я, у тому числі забезпечення подальшого безперервного професійного розвитку медичних кадрів за пріоритетними напрямками надання медичної допомоги.
  4. Дотримання в закладах охорони здоров’я протоколів лікування та клінічних маршрутів пацієнтів.
  5. Інтеграція супроводу і лікування хворих на соціально значущі хвороби, у тому числі туберкульоз, психічні розлади, ВІЛ/СНІД тощо на первинному рівні надання медичної допомоги.
  6. Забезпечення виконання державної програми реімбурсації лікарських засобів „Доступні ліки“.
  7. Неухильне виконання вимог договорів про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій, укладених із Національною службою здоров’я України і надання медичної допомоги належної якості в обсягах, визначених чинним законодавством та пакетами медичних послуг.
  8. Контроль за фінансово-бюджетною дисципліною, проведення постійного моніторингу ефективного використання бюджетних коштів у закладах охорони здоров’я.
  9. Впровадження систематичної ранньої діагностики найбільш поширених серед населення злоякісних новоутворень та доступних програм рутинного або обов’язкового онкоскринінгу на всіх етапах надання медичної допомоги населенню.
  10. Реалізація комплексу заходів щодо належного забезпечення населення паліативною допомогою.
  11. Подальша розбудова системи трансплантації в області, враховуючи нову модель фінансування напрямку. Залучення закладів охорони здоров’я області, у структурі яких наявні відділення анестезіології та інтенсивної терапії, до процесу трансплантації, в якості донорських баз.
  12. Проведення імунопрофілактики усіх вікових груп населення згідно з вимогами Календаря щеплень в Україні.
Перейти до вмісту