Оголошення орендодавця – Корсунь – Шевченківської центральної районної лікарні про намір передати в оренду об’єкт комунального майна

Пропонується частина приміщення на першому поверсі поліклініки площею
18,5 м2 за адресою: Черкаська обл., м. Корсунь – Шевченківський, вул. Ярослава Мудрого, 146. Мета використання – розміщення аптечного пункту.

Обов’язок орендаря компенсувати витрати орендодавця за виставленими рахунками на публікацію оголошення відповідних засобів масової інформації та за незалежну оцінку нежитлової нерухомості відповідних інформаційно-консультаційних центрів.

Оголошення про намір передати в оренду зазначений об’єкт опублікується у газеті «Надросся» від 21.02.2019 № 8 . Заяви про оренду приймаються протягом десяти робочих днів після опублікування оголошення, а саме до 07.03.2019 року, за адресою: 19400, Черкаська обл., м. Корсунь – Шевченківський, вул. Ярослава Мудрого, 146 Корсунь – Шевченківська ЦРЛ.

У разі надходження двох і більше заяв на об’єкт оренди орендодавець оголосить конкурс на право його оренди відповідно до вимог абз. 3 частини четвертої ст.9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна».

За консультаціями звертатись за телефоном (04735) 2-40-78.